Шахова Україна
17/08/17
Українець Зубов виграв турнір у Румунії  Архив новостей
Український гросмейстер Олександр Зубов виграв турнір Festivalul International de Sah Arad 2017 в румунському місті Арад.

Олександр Зубов

Наш шахіст набрав 7,5 очка з 9-ти можливих (+6=3-0) і посів "чисте" переше місце.

Турнірна таблиця

13/04/18
За «Кубок Ректора»!
У Харкові стартував традиційний, уже 18-й за ліком, міжнародний турнір «Кубок Ректора».

11/09/17
Українець Гасанов виграв турнір в Італії
Харківський гросмейстер Ельдар Гасанов посів перше місце на 15 Festival Scacchistico Internazionale "Cittа di Amantea" в італійському місті Кампора-Сан-Джованні.

11/09/17
Киянин Володимир Баклан – другий в Італії!
Київський гросмейстер Володимир Баклан посів друге місце на турнірі 19 Festival Internazionale Scacchistico Di Trieste в італійському Трієсті.

29/08/17
Одесит Богданович з великим відривом виграв турнір у Ірані
Український гросмейстер Станіслав Богданович виграв міжнародний турнір 14th Avicenna Cup International Chess.

18/08/17
Українець Ветошко виграв турнір у Польщі
Львівський гросмейстер Володимир Ветошко став переможцем 1-го міжнародного Меморіалу Варакомської у польському місті Сувалки.

17/08/17
Українець Зубов виграв турнір у Румунії

18/07/17
Сеанс одночасної гри та бліц-турнір на честь Дня шахів в Україні
20 липня 2017 року в Києві відбудеться сеанс одночасної гри та бліц-турнір присвячені Міжнародному Дню шахів та Дню шахів в Україні.

19/06/17
Шаховий центр Києва запрошує на бліц та рапід!
Шаховий центр Києва запрошує на традиційні змагання
з бліцу та рапіду в перші вихідні кожного місяця.

07/06/17
Запрошуємо на серію кваліфікаційних турнірів!
Шаховий центр «Товариш» запрошує любителів мудрої гри на серію кваліфікаційних турнірів.

02/06/17
Турнир для шахматистов 4 разряда и безразрядников
Шахматный клуб «Киевский Каштанчик» проводит квалификационный турнир для шахматистов 4 разряда и безразрядников.

23/03/17
Шахматный клуб "Киевский Каштанчик" снова примет участие в фестивале KidsCampFest
В рамках фестиваля "Киевский Каштанчик" представит турнир по парным шахматам. Уверены, будет весело и интересно!

09/03/17
Матч Киев – Реховот: собираем команду!
Федерация шахмат Киева совместно с шахматной школой Реховот (Израиль) проведет дружеский матч.

08/03/17
«Киевский Каштанчик» набирает группу спортивного совершенствования!
Шахматный клуб «Киевский Каштанчик» объявляет набор в группу высшего спортивного совершенствования.

24/02/17
Запрошуємо на КВАЛІФІКАЦІЙНІ ТУРНІРИ в Дитячо-юнацьку спортивну школу №23 Києва
Місце проведення: шаховий клуб ДЮСШ-23 (просп. Маяковського, 21г, окремий вхід школи №259 (відділ у справах дітей Деснянського району).

20/02/17
Авторский семейный турнир "Мама, папа и я – шахматная семья" клуба "Киевский Каштанчик"
Клуб "Киевский Каштанчик" организовывает турнир для семей.

06/02/17
Запрошуємо на кваліфікаційні турніри!
Дитячо-юнацька спортивна школа №23 Києва запрошує на кваліфікаційні турніри.

01/02/17
Запрошуємо кандидатів в майстри спорту на турнір з блискавичних шахів!
5 лютого 2017 року, в неділю, запрошуємо кандидатів в майстри спорту на турнір вихідного дня з блискавичних шахів.

30/01/17
Федерація шахів Києва запрошує!
4-12 лютого 2017 року у Києві відбудеться чемпіонат міста серед чоловіків та жінок.

14/01/17
Шаховий центр «Товариш» проводить серію турнірів для шахістів різних розрядів.

26/12/16
Новогодние скидки в шахматном магазине!
Шахматный магазин в Киеве на книжном рынке "Петровка" в предновогодние дни – 29, 30, 31 декабря – предлагает для любителей и профессионалов игры скидки на всю продукцию.

23/12/16
Внимание! Праздничный турнир для детей!
25 декабря 2016 года в Киеве состоятся праздничный фестиваль для детей от 3,5 до 10 лет и турниры на суперприз студии "Казочка".

21/12/16
«Одесские тайны Александра Алехина». Анонс книги Сергея Ткаченко
В свет вышел очередной исторический проект чемпиона мира и гроссмейстера по шахматной композиции, заслуженного мастера спорта Украины, автора более десяти книг по шахматам Сергея Ткаченко.

15/12/16
Шаховий центр «Товариш» проведе серію змагань для шахістів різної кваліфікації.

13/12/16
Положення про проведення всеукраїнського конкурсу «ШАХОВИЙ ГЕТЬМАН»-2016
Визначення кращого шахiста та кращої шахiстки України 2016 року.

01/12/16
Приглашаем на детский турнир!
В Киеве состоится итоговый детский турнир для безразрядников.

21/11/16
Внимание! Кубок Ефима Лазарева!
Приглашаем всех желающих принять участие в рапид-турнире на Кубок Ефима Лазарева.

16/11/16
Внимание! Чемпионат Киева до 16 лет
22-28 ноября в Киеве состоится чемпионат столицы до 16 лет (2001 г.р. и моложе).

14/11/16
Дитячі шахові змагання від клубу «Київський каштанчик» у бібліотеці
13 листопада у Києві в бібіліотеці імені О.Новікова-Прибоя відбулися змагання серед дітей – шахістів клубу «Київський каштанчик» при дитячо-юнацькому клубі Солом’янського району «Червоні вітрила». Судив та оголошував результати змагань кандидат в майстри спорту Іван Гоменюк.